Philippe Starck Sarapis

Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis
Philippe Starck Sarapis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE STARCK, barstolar, 1 par, "Sarapis", 2000-tal, modellen formgiven 1986 för Driade, grå metall, sitthöjd ca 82 cm

Bruksslitage

410416

2016-10-04