Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIPPE STARCK, barstolar, 1 par, "Sarapis", 2000-tal, modellen formgiven 1986 för Driade, grå metall, sitthöjd ca 82 cm
Bruksslitage
410416
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här