Ossian Elgström tusch

Ossian Elgström tusch
Ossian Elgström tusch
Ossian Elgström tusch
Ossian Elgström tusch

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Porträtt av Nils Nilsson Skum signerad och daterad Ossian Elgström 1928, tuschteckning, 26x19 cm

410421

2016-10-20