Rune Wenliden oljemålning

Rune Wenliden oljemålning
Rune Wenliden oljemålning
Rune Wenliden oljemålning
Rune Wenliden oljemålning
Rune Wenliden oljemålning
Rune Wenliden oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

RUNE WENLIDEN (född 1935): "Gäss över Öved", signerad R Wenliden, olja på duk, 65x90 cm

410433

2016-10-04