Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga", 1970, signerad Roland S, 168/250, färglitografi, ca 42x56 cm

410443

2016-10-04