Ewy Låås oljemålning

Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning
Ewy Låås oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EWY LÅÅS (1923-1999): Katt, signerad Låås, olja på duk, ca 43x63 cm

410457

2016-10-04