Esther Kjerner akvarell

Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell
Esther Kjerner akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952), tulpaner, signerad E Kjerner, akvarell, 23x19 cm

gulnad

410458

2016-10-04