Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, balusterformad, hexagonal form, höjd ca 45 cm
Smärre nagg, krackeleringar
410462
2016-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här