Bordslampa Kina
Vollendet
2016-10-08
410462
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, balusterformad, hexagonal form, höjd ca 45 cm
Smärre nagg, krackeleringar