Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, balusterformad, hexagonal form, höjd ca 45 cm

Smärre nagg, krackeleringar

410462

2016-10-08