Silkscreen Lage Lindell

Silkscreen Lage Lindell
Silkscreen Lage Lindell
Silkscreen Lage Lindell
Silkscreen Lage Lindell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer,
signerad och numrerad Lage Lindell 26/49, silkscreen på plast, 38,5x97 cm

410479

2016-10-04