Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 55, 122x80 cm
smärre ytslitage
410490
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här