Soffbord "Frisco"

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 55, 122x80 cm

smärre ytslitage

410490

2016-10-04