Ljusstakar 1 par, senempire

Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire
Ljusstakar 1 par, senempire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, senempire, förgylld brons, höjd 27 cm

Smärre bucklor, 1 något sned

410502

2016-10-04