Orientmatta rosenkelim

Orientmatta rosenkelim
Orientmatta rosenkelim
Orientmatta rosenkelim
Orientmatta rosenkelim

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, rosenkelim, Armenien, daterad 1916, ursprungligen del av större matta, med ringar för upphängning, 124x198 cm

Lagningar, fläckar, senare langettering

410508

2016-10-15