Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, rosenkelim, Armenien, daterad 1916, ursprungligen del av större matta, med ringar för upphängning, 124x198 cm
Lagningar, fläckar, senare langettering
410508
2016-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här