Arvid Johansson tillskriven Pansarskeppet Fylgia

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID JOHANSSON (1852-1923), tillskriven: Pansarskeppet Fylgia, osignerad, olja på duk, 58x63 cm

410513

2016-10-13