Johannes Olsson
2016-10-04
410515
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Nr 11, signerad och daterad Johannes O 1980, olja på duk, ca 35x26,5 cm