Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES OLSSON (född 1945): Nr 11, signerad och daterad Johannes O 1980, olja på duk, ca 35x26,5 cm
410515
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här