Bengt Ruda

Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda
Bengt Ruda

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT RUDA, fåtöljer, 2 st, "Domstolsfåtöljen", för Nordiska Kompaniets Verkstäder, Nyköping, sitthöjd ca 35-37 cm

Skador, och slitage

410525

2016-10-04