Ulrica Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "nu flyger vi", signerad Ulrica HV olja på pannå, 60x60 cm

410532

2016-10-04