Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGER EHNWALL (1909-1996), "Vinterdag i stadsskogen", signerad och daterad Ehnwall -87, olja på duk, ca 43x58 cm
410534
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här