Birger Ehnwall oljemålning

Birger Ehnwall oljemålning
Birger Ehnwall oljemålning
Birger Ehnwall oljemålning
Birger Ehnwall oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER EHNWALL (1909-1996), "Det våras vid Ultunaviken", signerad och daterader Ehnwall -87, olja på duk, ca 55x82 cm

410535

2016-10-06