Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): August Saint Gaudens I, osignerad, 2 état, etsning, sällsynt, 19,9x13,8
Gulnad. Fläckar. Påskrift i blyerts. Ej examinerad ur ram
410544
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här