Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): August Saint Gaudens I, osignerad, 2 état, etsning, sällsynt, 19,9x13,8

Gulnad. Fläckar. Påskrift i blyerts. Ej examinerad ur ram

410544

2016-10-04