Bakbord allmoge 1800-tal

Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal
Bakbord allmoge 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAKBORD, furu, allmoge, 1800-tal, benställning med ljusgrå bemålning, höjd ca 76-84, 123x63 cm

Slitage, senare bemålning

410557

2016-10-05