Piedestal gustaviansk stil
2016-10-05
410559
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålad, delvis förgylld, höjd ca 94, 40x40 cm
Smärre ytskador, färgbortfall, sprickor