Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVUR, omkring 1800, svartmålat fodral, skuren dekor, delvis förgylld, höjd ca 230 cm, pendel finns
Senare bemålad, skador
410575
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här