Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR 6 st, snarlika, gustavianska, 1800-tal, provinsarbeten, svartmålade med bronserad dekor, kopplarde spjälryggar, sitthöjd 47 cm
slitage, skador och lagningar
410588
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här