Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

10 000 SEK

5 000 SEK

STOLAR 6 st, snarlika, gustavianska, 1800-tal, provinsarbeten, svartmålade med bronserad dekor, kopplarde spjälryggar, sitthöjd 47 cm

slitage, skador och lagningar

410588

2016-10-05