Soffa gustaviansk
Valmis
2016-10-05
410596
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SOFFA, gustaviansk, bemålad, skuren dekor, delvis förgylld, lös sitt- och ryggdynor, höjd ca 89, 190x87, sitthöjd 42 cm
Renoverad, kompletterad, sprickor, diverse skador