Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, beslag i mässing, höjd 76, 89x54 cm
Fanérskador, sprickor, ytfläckar, nyckel saknas
410599
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här