Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, beslag i mässing, höjd 76, 89x54 cm

Fanérskador, sprickor, ytfläckar, nyckel saknas

410599

2016-10-05