Josef Frank vägglampa

Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2484, Svenskt Tenn, mässing, vit skärm, 1900-talets andra hälft, höjd ca 60 cm

ändbeslag saknas, slitage

410602

2016-10-05