Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2484, Svenskt Tenn, mässing, vit skärm, 1900-talets andra hälft, höjd ca 60 cm
ändbeslag saknas, slitage
410602
2016-10-05