Stadsbrand oljemålning
2016-10-04
410615
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsbrand, olja på duk, ca 73x102 cm