Stop tenn 1800-talets slut

Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut
Stop tenn 1800-talets slut

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOP, 1 par, tenn, 1800-talets slut, F Santesson, krönt med ljon, höjd ca 32 cm, 2 st muggar från Santesson medföljer

Slitage

410644

2016-10-04