Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGLAR, 2 st, 1900-talets slut, bronserade, i form av sol, en märkt made in Italy, diameter ca 32-41 cm
Slitage
410706
2016-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här