Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BULKRUKOR, 3 st, med lock, 1800-tal, varav två i mässing, en i koppar, höjd 21-28 cm
Bristningar och skador
410750
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här