Bulkrukor mässing och koppar

Bulkrukor mässing och koppar
Bulkrukor mässing och koppar
Bulkrukor mässing och koppar
Bulkrukor mässing och koppar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BULKRUKOR, 3 st, med lock, 1800-tal, varav två i mässing, en i koppar, höjd 21-28 cm

Bristningar och skador

410750

2016-10-05