Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WALTER VALENTINI (Italien, född 1928): Konstruktion signerad och numrerad 94/100, etsning, 28x21 cm
Gulnader
410764
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här