Walter Valentini

Walter Valentini
Walter Valentini

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WALTER VALENTINI (Italien, född 1928): Konstruktion signerad och numrerad 94/100, etsning, 28x21 cm

Gulnader

410764

2016-10-05