Byrå teak

Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak
Byrå teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1960-tal, teakfanér, 4 lådor, höjd 86, 75x38 cm, nyckel finns

Bruksslitage

410778

2016-10-05