Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, italiensk, Louis XVI, fanerad med flera träslag, intarsia med figurscen, draghandtag i mässing, höjd 85, 118x57 cm nyckel finns
skador. lagningar, kompletteringar,
410794
2016-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här