Skrivbord teak

Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, teakfanér, 3 lådor samt skåpdel, höjd 72,5, 120x59 cm, nyckel finns

Bruksslitage

410796

2016-10-05