Åkdyna 1800-tal
2016-11-10
410802
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅKDYNA, fronstycke till, 1800-talets slut, Sverige, ca 52x72 cm
Mindre fläckar