Textilier 1900-talets första hälft
2016-10-05
410805
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEXTILIER, 2+2, 1900-talets första hälft, handbroderat mönster med djur- och figurscener, ull på bomullsväv, 2 st á ca 265x85 cm, respektive ca 2 á 208x83 cm
Smärre slitage, fläckar