Alexis Ankarcrona oljemålning

Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning
Alexis Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALEXIS ANKARCRONA (1825-1901): Flodlandskap, signerad Alexis Ankarcrona, daterad -84, olja på pannå, ca 30x49 cm

Märken/färgbortfall

410813

2016-10-05