Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal), Religiöst motiv, skiss till plafondmålning, olja på duk, 47,5x52,5 cm
Stora skador i duken, hål
410840
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här