Tonon stolar

Tonon stolar
Tonon stolar
Tonon stolar
Tonon stolar
Tonon stolar
Tonon stolar
Tonon stolar
Tonon stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TONON, stolar, 4 st, Italien 1900/2000-tal, svartlackerat trä med stoppad dyna med textil klädsel, höjd ca 11,5, sitthöjd 47 samt bredd 49 cm.

Ommålade, smärre slitage

410845

2016-10-05