Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, silver, Tyskland, 1800-talets slut, med jaktmotiv och text, fantasistämplar, höjd 17 cmm vikt 325 g

bucklor

410860

2016-10-05