Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, silver, Tyskland, 1800-talets slut, med jaktmotiv och text, fantasistämplar, höjd 17 cmm vikt 325 g
bucklor
410860
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här