Silver
Valmis
2016-10-05
410861
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÄGARE, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, 3 dlr., silver, Sverige samt import, 18/1900-tal, höjd ca 9-16 cm, vikt ca 488 g
Stötskador, slitage