Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
BÄGARE, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, 3 dlr., silver, Sverige samt import, 18/1900-tal, höjd ca 9-16 cm, vikt ca 488 g
Stötskador, slitage
410861
2016-10-05