Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

BÄGARE, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, 3 dlr., silver, Sverige samt import, 18/1900-tal, höjd ca 9-16 cm, vikt ca 488 g

Stötskador, slitage

410861

2016-10-05