Vägglampa art deco

Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, art deco, 1920/30-tal, mässing/glas, dekor av hjort, höjd ca 26 cm

Senare dekor på glas, slitage, korrosion

410872

2016-10-05