Vas Nylund

Vas Nylund
Vas Nylund
Vas Nylund
Vas Nylund
Vas Nylund
Vas Nylund

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NYLUND, vas med hänkel, Rörstrand, 1900-talets mitt, stengods, ljust grönglaserad, signerad R Sweden GN, höjd ca 29 cm

410890

2016-10-05