Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, förgylld metall, för 5 ljus vardera, höjd 57 cm

bruksslitage, något skev, prismor saknas

410894

2016-10-05