Byrå Louis Seizestil

Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil
Byrå Louis Seizestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, 2 lådor med draghandtag i mässing, svartlackerad samt klädd i konstmocca, höjd ca 74, 80x44 cm, nyckel saknas

Slitage, renoverad, kompletterad, nyckel saknas

410902

2016-10-05