Byrå Louis Seizestil
2016-10-05
410902
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, 2 lådor med draghandtag i mässing, svartlackerad samt klädd i konstmocca, höjd ca 74, 80x44 cm, nyckel saknas
Slitage, renoverad, kompletterad, nyckel saknas