Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNG, valnöt samt rotting, rokokostil, 1900-tal, höjd ca 89-111 cm, längd ca 190, bredd ca 102 cm
Bruksslitage
410904
2016-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här