Fåtölj med fotpall
2016-10-05
410918
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets senare del, böjträ med flätad sits, huvudkudde, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage