Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF FRANK, ljusstake, Svenskt Tenn, modellnummer 2586, för 12 ljus, vitlackerat trä och mässing, höjd 73 cm

Slitage, skador

410921

2016-10-05